Monday , November 18 2019
Home / turkey / Nadira'nın elinde atış izi yok!

Nadira'nın elinde atış izi yok!AKP Milletvekili Şirin Ünal'ın evinde şüpheli bir şekilde yaşamını yitiren Özbek vatandaşı Nadira Kadirova'ya ilişkin yeni ayrıntılar ortaya çıkmaya devam ediyor. Our silence is not the beloved Kadirova'nın, elindeki swap izinde (Ateşli silah artığı, fire? Can be barut sıçramaları) bulunamadı.

EMNİYET KRİMİNAL: ATIŞ İZİ YOK

Avukat Birol Öztürk added a message to our community: “Ankara Emniyet Kimyasal Şube Müdürlüğü tarafından verilen rapora do, Nadira Kadirova'nın swap izinde, atı Bulgularına rastlanamadığı belir. Swap eagle clay olaydan birkaç saat sonra alınmış. ”

Birgün'ün haberine göre milletvekili Onnal ve kızı Duygu Onnal'ın elindeki swap izinde de atış bulgularına rastlanmadı. Öztürk, “Bir Adli Tıp Uzmanı ile görüşme yaptım. Bana, yeni silahlardaki swapta atış izi bulunamayabileceğini aktardı ”dedi.

ADLİ TIP UZMANI: SWAP İZİ BULUNUR

Bir adli tıp uzmanı ise şu değerlendirmeyi yaptı: "Her ne olursa olsun silahı ateşleyen kişinin elindn swap eagleinde barut, kurşun, baryum ya da antimom gibi atış artığı maddelerin bulunması izine rastlanılmaması oldu.

'SİLAH BAŞLI BAŞINA SORUŞTURMA KONUSU'

Davanın bundan sonraki aşaması ve dosyada 'tanık' olarak or alanların 'sanık' olarak da ifadelerinin alınıp alınmayacağı merak konusu. Öztürk, bu konuda da şunları sealüoror: “Silahın gizli bir yere saklanmaması bile başlı başına soruşturma konusu. Ortada bırakılmış. For this reason, AKP'l reveals the eternal yaşanmasa sonuç varklı oldudu. Bu vahim olay bir çalışanın ölümü ile sonuçlandı. İş güvenliği açısından when açık var. Tazminat davası açacağız. ”


Source link