Monday , November 18 2019
Home / turkey / Mucize Doctor Ali Ali Ferman'ın sahnesi damga be it! "Below beni sevmiyorsunuz?" Mucize Doctor 9. son bölüm izle!

Mucize Doctor Ali Ali Ferman'ın sahnesi damga be it! "Below beni sevmiyorsunuz?" Mucize Doctor 9. son bölüm izle!Fox TV in all over the world, including the Good Doctor and the Mucize Doctor, as well as any other way. Taner Ölmez'in oyunculuyla both topladığı ve şimdiden dünyada onlarca ülkeye satılan Mucize Doktor'un 7 Kasım Perşembe ekrana yellow son bölümünde, Ali marketed yaşanan olay ve tıp dergisine kapak olmasını Kurul karşısında zor anlar yaşayan Ali Vefa'yı is a surpriz bir hamleyle Ferman kurtardı. Ali Ferman'a teşekkür recognizes that he is stressed to have no idea.

ALİ'DEN FERMAN'A DUYGUSAL SÖZLER: 'DOWN THE BENİ SEVMİYORSUNUZ?'

Kurul odasına giren Ferman'ın "Suç bende. Ali'yi markete ben gönderdim. Ayça Hanım'ın üstüne de ben saldım. Üstüne gelinecek biri varsa or kişi benim, Ali değil. Girmemiz reckoned ciddi bir ameliyat var. Bilmenizi isterim ki Ali'siz yapamam. " zozleri dikkat çekti.

"ADİL HOCA'YI TEHLİKEYE ATIYORSUN"

Doctor Ali Vefa is Ferman'a teşekkür etlarda aldığı şok bir haberle yıkıldı. In the home state of the state, Ali'yi çok üzdü.

Cerrahi asistan olmak isterken patolojiye gönderildiğini örenen Ali ise, "Below beni sevmiyorsunuz. Herkes herkesi olduğu gibi kabulleniyor, bir tek ben, ben bir tek ben? ”Ötzleriyle izleyenleri duygulandırdı.

Taşrada bir şeheard doğan ve babası tarafından evlatlıktan reddedildiktten sonra yetimhanelerde büyüyen savant sendromlu deha Ali'nin, tıp fakültesini birincilikle bitirmesinin ardından, asistan cerrah olarak işe başladığı island , Hazal Türesan, Özge Özder, Murat Aygen, Fırat Altunmeşe, Hayal Köseoğlu, Bihter Dinçel, Korhan Herduran ve Reha Özcan can be added to the booklet or calendar.

MUCİZE DOCTOR GENEL KONUSU

Savant sendromlu deha Ali Vefa'nın and a büyük hayali doctor olmaktır. Engeline ve karşılaştığı bütün önyargılara frammen tıp fakültesini bitirmiş, stajını tamamlamış ve geriye sadece ihtisas yapmak kalmıştır. Yaşadığı taşra ahrılır ve manevi babası Adil Erinç'in Başhekimi olduğu Istanbul Berhayat Hastanesi'nde Cerrahi Bölüm Asistanı olarak işe başlamak üzere yola çıkar.

Reha Özcan Taner Ölmez Onur Tuna ve Reha Özcan

Ama havaalanında meydana gels bir kaza Ali'yi hayatının and some toplantısına geç bırakır.

Aynı sıralarda hastane yönetim kurulu toplanmış, Ali'nin işe alınıp alınmayacağını tartışmaktadır. Adil hariç kimse otizmli birinin doktor olabileceğine inanmaz. Ve Ali, saatlerce geç kalarak, cork cork, celebrity acımayla, inançsızlıkla bak yönetim kurulunun karşısına çıkar. Any old months? Hayaller gerçek olabilir mi?


Source link