Monday , November 18 2019
Home / turkey / EMUI 10'un Betasının Geleceği Yeni Cihazlar Belli Oldu

EMUI 10'un Betasının Geleceği Yeni Cihazlar Belli OlduHuawei is able to use EMUI as well as EMUI version 10 and beta, which can be downloaded in full. Bu cihazlar arasında Huawei Nova 4th, Honor 20i ve 3 farklı cihaz daha bulunuyor.

Huawei, EMUI 10'un açık betasını 5 carri cihaz için daha indirilebilir hale getiriyor. Android 10'un gelmesi ile birlikte Huawei, arayüzü EMUI 10'yükseltmek istiyor ve betasına erişim izni verdiği cihazlara yenilerini ekliyor. Bu cihazlar ise Huawei Nova 4th, Honor 20i, Huawei Maimang 8, Huawei Maimang 7 ve Huawei Enjoy 9S olmak üzere 5 adet.

Bu cihazlardan sadece Çin ROM'u bulunanlar beta sürümünü indirip kullanmaya başlayabilecekler. Beta sürümünü indiren kullanıcıların çok fazla sorunla karşılaşma ihtimali bulunduğundan dolayı bu sorumluluk tamamen kullanıcılara ait oluyor. Beta sürümünü kullanmak isteyen kullanıcılar, aşağıda bahsedeceğimiz talimatları izleyerek kullanmaya başlayabilirler.

EMUI 10 beta sürümü nasıl edinilir?

EMUI 10

This type of beta software can be used as a tool for getting information. Daha sonra ice Huawei ID'nizi, telephone numaranızı ve e-mail adressinizi girerek hesabınıza giriş yapın. Alttaki çubuktan ise 'Kişisel'i seçip ve' Projeye Katıl 'asse tıklayın. Bundan sonra ise 'Mevcut Proje'yi seçin ve en son ona kaydolun.

Başvurmadan önce EMUIA son and son of a landowner and a member of the Custodian rootlu Olmaması regkiyor. Bunlara and olarak cihazınızda and up to 6 GB above and beyond. Aksi bir durumda güncelleme başarısız olur. Ayrıca hâlâ beta sürümünde olmasından dolayı birtakım hatalarla karşılaşabilirsiniz.

EMUI 10 is available on a daily basis, as well as for more information about the performance of your performance. Daha anlaşılır arayüz ölereri, yeni ekran geçişleri, menve ve bildirim panelini guest "Magazine" tarzı the statue esinlenilmiş yeni bir UX the nasty yeni ozellikler arasında yer alıyor. Ayrıca yeni eklenen Always On Screen yani daima açık duran bir ekran Huawei phone extra bir çekicilik katacak.

EMUI 10 ile yellow yenilicles:

  • Karanlık Against this
  • Daha geliştirilmiş bir güvenbel
  • Donanım yeteneklerini geliştirmek için karşılıklı yardım paylaıımı
  • Tek dokunuşla ekran paylaşımı
  • Çoklu ekran paylaşımı
  • Huawei HiCar
  • ARK derleyici
  • GPU Turbo
  • Super File System
  • Lin Turbo

İLGİLİ HABER

Huawei, 8 Yeni Models EMUI 10 Beta Sürümü Yayınladı

Bunlun bunlara also olarak ise cihaz Android 10 ile public yellow performance artışına ve artırılmış güvenlik seçeneklerine de sahip olacak.


Source link