Sunday , March 29 2020
Home / slovakia / Toto všetko bilo do očí!

Toto všetko bilo do očí!včera 18:00

Predviedli čudné manévre …

This year's headline has been conceived for the honor of Karla Gotta's maestro († 80), which is set to open October. Poslné zbohom mu prišli dať a dvaja na ústavní činitelia – pre-parliament par Andrei Danko (45) and Prime Minister Peter Pellegrini (44).

Hoci by si mnohí mysleli, Danko a Pellegrini budu bok po boku spoločne reprezentovať Slovensko na pohrebe českého slávika, nestalo sa tak. I have a privilege for Prahy bol osobitný and hardly any "vlastným" lietadlom. Dôvodom bolo údajne to, the obaja neboli v Bratislave.

“Predseda parliament Andrej Danko is following the premiere of Petrovi Pellegrinimu, aby išli do Prahy spoločne. No ten to odmietol, lebo letí z Popradu, "informoval pred obradom denník PLUS EVERYTHING Thank you to Tomáš Kostelník. No keby len trošku chceli, mohli myslieť aspoň na to, koľko ušetria paliva and nazu znečistenú planet.

Tým však I divné manévre nekončili. Ani do Katedrály svätého Víta nešli politicians spolčne and even je zaujímavejšie, ani vedľa seba nesedeli v kostole. And I think that the premiere of Andrej Babiš's mankou Monikou. Žeby mali medzi sebou pani nejaké spory alebo to bola iba náhoda?

PHOTO Dankovej and Pellegriniho Mission v Prahe, kde nás reprezentovali, si môžete pozrieť v našej GALÉRII.

Zádušná omša za Karla Gotta.

Čítajte viac

For example, if you want to create a pre-order: Get it Gottovým dcéram!

Pre dcéry Karla Gotta je to strašný deň.

Čítajte viac

PHOTO Gottových dcér lámu srdcia: Are I looking for more mornings, what is the pregádzajú?


Source link