Monday , August 8 2022

Spoločnosť Blizzard údajne pracuje na mobilnej versii warcraft. Má ísť o ďalší klon Pokémon Go[ad_1]

Ak sa povie Warcraft, mnohým hráčom sa rozžiaria oči. Ide o jednu z najlepších a najpopulárnejších hier, aké boli kedy vytvorené. Vojny medzi Alianciou a Hordou totiž bavia hráčov už viac než 20 rokov. A vyzerá to tak, že ich budú baviť aj naďalej.

After renewed webe Kotaku sa objavili infromácie, že spoločnosť Blizzard sformovala menší tím ľudí, ktorí pracujú na mobilnej versii hry Warcraft. By the way, you can play online and play online RPG games.

Smartfóny hýbu svetom a najobľúbenejší model hrania prostredníctvom nich je určite rozšírená realita. V tomto smere bola zlomom hra Pokémon GO, ktorá pobláznila milióny ľudí po celom svete a spoločnosti Niantic priniesla ešte viac miliónov v bankovkách.

via GIPHY

Neskôr sme dočkali podobnej hry sv sveta Jurského parku či Harryho Pottera. No a teraz nás čaká rozšírená realita v súvislosti vojny modzi Orkami a ľuďmi. Zamestnanci Blizzardu si vraj totiž v pracovných pauzách veľmi obľúbili hru Pokémon Go, a to a thank you spôsobom, you are welcome to Blizzardu Pokéstop – zákaz hrať hru od konkurencie.

Web Kotaku neuvádza mnoho detailov. Hra asks you to go to a single player and ask for a podcast for Pokémon Go. Tiež sa nevie, kedy presne vyjde. You are welcome to take advantage of the offer, and you will not be able to help yourself. You will not be able to find a job as a project. Stalo said that he had to go to Minulosti. Hrali by ste na mobilu hru z prostredia Warcraftu alebo dávate aj v súčasnosti prednosť klasike ako Solitaire?

[ad_2]
Source link