Monday , November 18 2019
Home / slovakia / Fyzický útok na Markíze: Najprv drsné sotenie a potom … TOTO ste vo včerajšej Farme nevideli!

Fyzický útok na Markíze: Najprv drsné sotenie a potom … TOTO ste vo včerajšej Farme nevideli!Utorková časť reality šou bola skutočne drsná. Po tom, so Matej Jurkovič stole on farmárom týždňa, so close to Roman and Rasťa. At the time of the nemal problem, no potom to naho akosi doľahlo a vyhlásil, pre pre holohlavého Bratislavčana robiť nebude.

"Oznamujem ti, že odchádzam, aby si si vyhonil svojho vtáka," nabehol do farmárskej kuchyne. “Pre tohto chlapa yes už robiť nebudem. Smeješ sa? Say so! Yes, nepotrebujem, " vykrikoval Rasťo na Mateja, na čo sa on poriadne rozohnil: "Yes, it is the neighborhood record!" Po týchto slovách nasledovalo prudké sotenie, pri ktorom aktálny sluha stratil rovnováhu and otrieskal sa o rám dverí.

Matej fyzicky napadol Rasťa, ktorý napokon skončil v rukách zdravotníkov.

Fyzický útok na Markíze:

Zdroj: TV MARKÍZA

You see Rado Dulin sacrificing to Mateja, as your normality and conflict so do conflict. Medzi Mojsejom a Jurkovičom začali padať vulgarizmy a posielali sa tam, kam slnko nesvieti. Raza so fast turn to our rado, if you want, Matejovi po tomto hrozí odchod z Farmy. Odtiahol ho k vode, kde sa ho pokúšal upokojiť. “Tu si sadni a rozdýchaj to. So ukľudni. Napadol aa ako prvý. J * bol ti? Hlavou? " pýtal sa sympatický východniar.

Nesko za nimi prišiel aj Gabo, ktorý sa postavil na stranu Rasťa a dal za pravdu Radovi. "A napadol ho ako prvý. Mu j * bol hlavičku, " ozrejmil mladému farmárovi situáciu Dulin, after the Gabo pohotovo reactoval: “Maťo Rasťovi? Tak potom on ho fyzicky napadol a nech ide preč! " Hoci bolo na zázname vidiť len sotenie do dverí, nonkoľkokrát počas včerajšej epizódy padli slová o tom, zost dostal hlavičku. Dokonca aj sti stole, keď sa zišli všetci farmári. "Napadnutie? Išiel hlavou proti mne, tak sme sa stretli na polceste, " obhajoval sa farmár týždňa.

Matej Rasťa sotil celou silou do dverí.

Fyzický útok na Markíze:

Zdroj: TV MARKÍZA

Napokon prišla na statok Evelyn s hospodárom Martinom a tento záznam z napadnutia prítomným pustili. Chýbal však Rasťo, ktorého zobrali do nemocnice na všetrenie zdravotníci. “Matej, ty si hrubým spôsobom porušil pravidlá Farmy. Teraz so public and odd, " oznámila moderátorka ortieľ a ešte dodala, it must be odísť cez západnú bránu. "Farmári, je jedno, akí ste pracovití, ak not ste dobrí iaudia, tak túto Farmu nevyhráte," dodala napokon Evelyn.

Hoci diváci nemali možnosť spomínanú hlavičku vidieť, niekoľkí farma sa k no vyjadrili a televízia zábery napokon odvysielala vo Farme Xtra.

Matej dal najskôr Rasťovi hlavičku, po no ho sotil do dverí.

Fyzický útok na Markíze:

Zdroj: TV MARKÍZA

Please select the mark or notify us of this order, which will be available on Farme Xtra.

Fyzický útok na Markíze:

Zdroj: TV MARKÍZA

Markíza zverejnila aj vyjadrenie samotného Rasťa, ktorý opísal, čo sa presne stalo. “Mistresses say, this incident, ktorý that males Danish s Matejom, nebude mať také následky ako momentálne pociťujem. Two names, this is a dostal of neho hlavičku, thank you as narazil nejaký krčný stavec alebo nerve, lebo ma vkuse bolí hlava a krk, as well as narazené rameno, jak as narazil do tých dverí and ako matte možnoslast ako sme sa rozprávali a dostal as tu čelovku do two, please say my muslim zlomiť aj zub, takže vlastne som bez zubu, " opísal následky Rasťo.

"Yes, we must never do it, so do not hesitate, do not take it, do not do it, do not do so, or do not do so if you are so problematic mnou a vtedy sa vastne udial ten incident, " dodal napadnutý farmár.

Po Matejovom fyzickom útoku skončil Rasťo s narazeným krčným stavcom, narazeným ramenom a zlomeným zubom.

Fyzický útok na Markíze:

Zdroj: TV MARKÍZA

Sledovali ste včerajšiu epizódu s útokom?


Source link