Tuesday , October 22 2019
Home / czechrepublic / You start looking for this ecology! Platit's bude i za ta z roku 2009 – AutoTN.cz

You start looking for this ecology! Platit's bude i za ta z roku 2009 – AutoTN.czDeset let staré auto je podle nového navrhu ecologického poplatku už příliš staré. Take advantage of them when you try to go to the next level on the road. Dosud je přitom přepis zdarma.

"Přišly nové emisní standardy, je potřeba posunout ty poplatky tak, aby odpovídaly původnímu plan, žili se plati za autosti starši let," potvrdil president Svazu obchodu and cestovního ruchu Tomáš

By practicing to pay a fee, which is the same as the car, which is a high emission standard Euro 3, platící mezi roky 2000 a 2005, by se nově platilo u přepisu deset tisíc. You're staring at a pack of high-rise vehicles. Near by se vláda měla zabývat concem roku, pokud ho schválí, začne platit od roku 2021.

"We have to pay extra time for the time being, they will pay me more and more when we pay for a loan and get a lot of money," said Prouza.

This is the only place where you can go to the ecologic with the highest level of autonomy in the future. Spíše ušetří na následném servisu takového vozidla.

"The German member of the company, the car owner, the car owner, the old car owner, the same service, please do not penalize on the service and if you want to pay a visit to the company," says Petrel Automechan.

For now, we will be able to attend the 2016 ministerial election and offer an opportunity to become a prostitute. Tehdy ale k jeho realizaci nedošlo.


Source link