Saturday , August 13 2022

Lucie tisícům diváků zahrála hity in představila novou desku[ad_1]

aktualizace: 22.11.2018 23:00
Vydáno:

Praha – Jedna z nejoblíbenšjších českých chapel Lucie, kterou tvoří čtveřice David Koller, Robert Kodym, P. B. Ch. a Michal Dvořák, zahrála vyprodané O2 areně. Lístky na pražskou zastávku tour se rychle prodaly, a tak si další fanoušci mohou přijít oblíbené písně zazpívat ještě v pátek a v sobotu. Kromě desítkami let prověřených hitů zazněly dnes i písně z nového alba EvoLucie. Čtveřice muzikantů hrající ve stejném složení jako před více než 30 lety ho vydala po dlouhých 16 letech.

Concert skupiny Lucie, 22. listopadu 2018 v Praze. Zleva Klávesista Michal Dvořák a bassist listist Petr Břetislav Chovanec (P.B.CH.). After a tour, Které začalo minulý týden v Ostravě, ale Lucie sází na jistotu. Mezi 22 písničkami, které na aktuálních koncertech hraje, je novinek jen pět. Bouřlivým jásotem přivítalo publikum první tóny a slova píslě Šrouby do hlavy. "V řádce temnejch domů jen tv okno svítí, celý město šlo už dávno spát," say zpívaly tisíce lidí ploše i v několika patrech ochozů.

Hned druhou schladbou byl titul Takhle tě mám rád z nové desky. Složil Ji Baskytarista P. B. Ch. a text napsal s kytaristou Robertem Kodymem. Evokuje tvorbu Lucie z první poloviny 90. let. Je přímočará, melodická i textově snadno uchopitelná. Po Kodymově písni LSD následovaly další oblíbené písně jako Chci zas v tobě spát, Daniela nebo Pohyby.

Concert skupiny Lucie, 22. listopadu 2018 v Praze. Zpěvák David Koller. Hit z počátku 90. Let Oheň Koller, známý svými antikomunistickými aktivitami, uvedl slovy, že si nemyslel, že ještě po tolika letech budou aktuální slova "Už se nechcem nikdy vracet tam, kde nám bylo nám bylo mizerně …". Po dalších hitech, jako jsou písně America, Lucie, Medvídek, Černí andělé a Troubit after trumpety by studying a concert in the city of Nová píseň. Thank you for your audience, you will not be disappointed, you will not be disappointed, you will not be disappointed.

Concert skupiny Lucie, 22. listopadu 2018 v Praze. Zleva bassist listist Petr Břetislav Chovanec (P.B.CH.) a kitarist Robert Kodym. Lucie jim after concerts near the field of music, there is no doubt that there is a sledovat tradičně i z obrazovky za zády muzikantů. Pohledy na ně střídavě doplňovaly i ilustrační záběry či klipy.

The Česko Slovenian Tour can be visited by Ostravě, Brně a Praze Lucie Zahraje and Bratislavě a Košicích. Deska EvoLucie vyšla 9. listopadu. Skladbami na ni přispěli všichni členové, spolu s Kollerem a Kodymem také P.B.Ch. a Dvořák. O většinu textů se postaral Code. At the same time, there is a need for information about the situation.

hudba

                Pop

                Lucie

[ad_2]
Source link